دسته بندی نژاد گربه ها
1398/01/10
42 بازدید

نژاد اسنوشو

 نژاد اسنوشو

اسنوشو رفتار دوستانه با مردم دارد او همیشه نزدیک فرد مورد علاقه اش می ماند. او بسیار باهوش است و مهارت باز کردن درب ها را دارد. این گربه آب بازی و شنا را دوست دارد این گربه فعال اغلب بر روی یخچال و بر روی بلندی دیده می شود.

 

آمار حیاطی گربه نژاد اسنوشو | sSnowshoe

 طول عمر: ۴۱ تا ۱۹ سال.

عکس اسنوشو

وزن گربه نژاد اسنو شو | Snowshoe

وزن نر: ( ۴- ۵.۵) کیلوگرم.

وزن ماده: (۳-۴.۵) کیلو گرم.

عکس اسنوشو

شخصیت گربه نژاد اسنوشو | Snowshoe

گربه ی اسنوشو دوست دارد در خانه رییس باشد یا مورد توجه خاصی قرار بگیرد. او بسیار با هوش، فعال و مهربان است.

گربه کفش برفی صدای آرامی دارد. و به طور کلی با حیوانات خانگی سازگار است از جمله سگ. اگر شما مدت زمان طولانی در خانه نیستید بهتر است یک گربه دیگر یا سگ در خانه داشته باشید.

عکس اسنوشو

مشکلات و سلامتی گربه نژاد اسنوشو | Snowshoe

هر دو گربه اصیل و گربه نژاد مخلوط دچار مشکلات ژنتیکی و طبیعی می شود. به طور کلی سالم است، فقط ممکن است دچار پیچ خوردگی در دم شود.

 

مراقبت از گربه نژاد اسنوشو | Snowshoe

موهای کوتاه اسنوشو، را هفته ای یک یا دو بار شانه بزنید.      
مسواک زدن دندان برای جلوگیری از بیماری های پریودنتال لازم است. پیشنهاد میشود روزانه دندان های او را مسواک کنید. این گربه، را بهتر است فقط در محیط داخلی  خانه نگه دارید، برای پیشگیری از بیماری های پخش شده توسط گربه های دیگرو حملات سگ.

عکس اسنوشو

آراستن گربه نژاد اسنوشو | Snowshoe

این نژاد موهای کوتاه و صاف دارد که رسیدگی آن آسان است. بچه گربه اسنوشوز سفید است و زمانی که بالغ میشوند رنگشان تیره تر می شود. بدن معمولا یک رنگ کرم روشن تا بژ و یا قهوه ای مایل به زرد می باشد. پد پا و چرم بینی صورتی رنگ است.

این نژاد چشم بزرگ و آبی رنگ و گرد دارد. بدن مستطیل شکل، عضلانی، گوش متوسط و کمی گرد می باشد و پنجه های متوسط بیضی شکل دارد.

عکس اسنوشو

میزان سازگاری گربه نژاد اسنوشو | Snowshoe با کودکان و حیوانات خانگی دیگر

این نژاد فعال و اجتماعی است. او از بازی کردن لذت میبرد آموزش ها را سریع یاد میگیرد. با گربه های دیگر رفتار دوستانه ای دارد. معرفی حیوانات خانگی به آرامی و در شرایط کنترل شده باید انجام شود.