1398/02/05
45 بازدید

گربه جام جهانی نتیجه بازی ایران و اسپانیا را پیشگویی کرد!

گربه جام جهانی نتیجه بازی ایران و اسپانیا را پیشگویی کرد!

آشیل! گربه پر آوازه ای که این روزها نامش بر سر زبان ها افتاده است. گربه جام جهانی ۲۰۱۸ که آشیل نام دارد و ناشنوا است، توانسته است تمامی مسابقات جام جهانی را تا به اینجا درست حدس بزند! شاید در ابتدا خرافه به نظر برسد ولی به دلیل پیشگویی درست این گربه در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ که تا امروز انجام شده است، می توان گفت که نه تنها مردم ایران، بلکه مردم کشورهای دیگر نیز دست به دامن پیشگویی های این گربه شده اند!

 

آشیل گربه پیشگو جام جهانی ۲۰۱۸

این گربه جام جهانی کار خود را از جام کنفدراسیون ها آغاز کرده و توانسته بود از بین ۴ مسابقه، نتیجه ۳ بازی را که شامل مسابقات نیمه نهایی و فینال نیز بود، درست پیش بینی کند.

آشیل یا Achilles گربه پیشگو جام جهانی روسیه در موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ زندگی می کند. این گربه پیشگوی جام جهانی از بین ۵۰ گربه که در این موزه زندگی می کنند، برای پیش بینی مسابقات انتخاب شده است. دلیل انتخاب این گربه استرس بسیار کم این گربه و رابطه بسیار خوبی بود که با انسان ها برقرار می کرد.

این گربه بسیار مقاوم و منسجم بوده و بر اساس نظر کارشناسان، به دلیل توانایی تجزیه و تحلیل و داشتن رفتارهای غیرعادی، می تواند چیزی را حدس بزند. این گربه لباس تیم ملی روسیه را بر تن می کند و شماره اش ۹ می باشد. این شماره، به دلیل ۹ جانی که می گویند گربه ها دارند، انتخاب شده است. آشیل گربه ای سفید است که به صورت مادرزادی ناشنوا می باشد. نژاد گربه پیشگو جام جهانی، ترکیش آنگورا است.

 

گربه جام جهانی 2018

 

پیشگویی جام جهانی توسط گربه

پیشگویی گربه جام جهانی به گونه ای است که پرچم دو کشور را روی زمین می گذارند و ظرفی از غذا کنار هر پرچم می گذارند. محتویات غذا و شکل ظروف کاملا یکسان است. سپس گربه را رها می کنند و آشیل به سمت هر ظرفی رفت و غذایش را خورد، آن تیم برنده مسابقه است.

آشیل در افتتاحیه بازی های جام جهانی توانسته بود برد روسیه مقابل عربستان را درست پیش بینی کند. هم چنین مراسم دیگری برای پیش بینی بازی های دیگر برگزار شد که در آن ها، این گربه روسی توانست برد ایران مقابل مراکش را پیشگویی نماید. 

هم چنین در روز سه شنبه مراسمی قبل از شروع بازی تیم های روسیه و مصر برگزار شد که در آن مراسم، آشیل روسیه را برنده نبرد با مصر پیش بینی کرد. نکته جالب این است که این گربه پس از خوردن غذای کاسه کنار پرچم روسیه، به سمت کاسه پرچم مصر رفته و غذای آن را نیز خورد!

این گربه که از روز اول رقابت های جام جهانی نتایج بازی ها را به عنوان یک نماد پیش بینی کرده است، برای بازی امروز عصرِ مراکش مقابل پرتغال، شاگردان فرناندو سانتوس را برنده بازی اعلام کرده است.

 

صفحه اینستاگرام گربه جام جهانی 2018

 

آشیل در اینستاگرام صفحه دارد و نتایج بازی ها توسط این گربه نمایش داده می شود. پیج اینستاگرام گربه پیشگو جام جهانی فعلا دارای ۴۸k فالوور می باشد. 

https://www.instagram.com/achillcat/

 

برتری ایران مقابل اسپانیا، پیشگویی گربه جام جهانی

هم چنین طی یک مراسم که برای پیش بینی بازی ‌های جام جهانی برگزار می شود، این گربه روسی به سمت کاسه‌ای رفت که در کنار پرچم ایران قرار داشت و در واقع، ایران را برنده بازی با اسپانیا دانست!

حال باید منتظر ماند. آیا شاگردان کی روش می توانند کی روش و این گربه را روسفید کنند؟!!