دسته بندی نژاد گربه ها
1398/01/21
49 بازدید

نژاد لای هوا چینی

نژاد لای هوا چینی

لای هوا چینی بسیار با هوش، وفادار و پر جنب و جوش و با مردم رفتار آرامی دارد، اما به شکارچی موش و حشرات موذی شهرت دارد.

 

آمار حیاطی گربه نژاد لای هوا چینی | Chinese Li Hua

طول عمر: ۹ تا ۱۶ سال.        

 

وزن گربه نژاد لای هوا چینی | Chinese Li Hua

وزن: (۴_۵.۵) کیلوگرم.

 

شخصیت گربه نژاد لای هوا چینی | Chinese Li Hua

باهوش، وفادار و پر جنب و جوش و آرام است، مهارت زیادی در شکار موش و حشرات موذی دارد.

عکس لای هوا چینی

مراقبت از گربه نژاد لای هوا چینی |Chinese Li Hua   

پوشش کوتاه و صاف لی هوا ساده است که شانه زدن هفتگی به ریختن موهای مرده کمک میکند حمام به ندرت لازم است.

مسواک زدن دندان برای جلوگیری از بیماری های پریودنتال لازم است. پیشنهاد میشود روزانه دندان های او را مسواک کنید. کوتاه کردن ناخن دو هفته یک بار پیشنهاد می شود. پاک کردن ترشحات گوشه های چشم با یک پارچه نرم و مرطوب لازم است. برای جلو گیری از انتشار عفونت بهتر است برای هر چشم از پارچه جداگانه استفاده کنید.

گوش ها را هفته ای یک بار بررسی کنید. اگر آنها کثیف بودند، با یک توپ پنبه یا پارچه مرطوب و نرم ویا مرطوب با مخلوطی از سرکه سیب طبیعی و آب گرم پاک کنید.

بستر او را تمیز نگه دارید. در مواقع ضروری او را استحمام کنید.

گربه لای هوا چینی، را بهتر است فقط در محیط داخلی  خانه نگه دارید، برای پیشگیری از بیماری های پخش شده توسط گربه های دیگرو حملات سگ.

عکس لای هوا چینی

آراستن گربه نژاد لای هوا چینی | Chinese Li Hua

گربه چینی لی هوآ جثه بزرگ و محکم با یک پوشش ضخیم و کوتاه خال خالی قهوه ای دارد. موهای سیاه و سفید در ریشه، نور زرد در وسط و قهوه ای در نوک دیده می شود. پاها و دم و نوک دم سیاه و سفید است. بر روی صورت، یک علامت سیاه و سفید کوچک در گوشه بالای دهان دارد که ظاهری شبیه لبخند برای لی هوا به وجود آورده است.

نژاد لای هوا چشم روشن بزرگ سبز، زرد یا قهوه ای دارد، اما سبز بیشتر مورد پسند است. گوش متوسط ​​و پرزدار، پاهای عضلانی دارد. دم، کمی کوتاه تر از طول بدن است نژاد لای هوا چینی در ۳ سالگی به رشد کامل خود می رسد.

عکس لای هوا چینی

میزان سازگاری نژاد لای هوا چینی | Chinese Li Hua با کودکان و حیوانات خانگی دیگر

نژاد گربه لای هوا چینی گربه فعالی است و برای خانواده های داری کودک و سگ مناسب است. او می تواند آموزش ها را یاد بگیرد، و علاقه زیادی به بازی های تعاملی دارد و خواستار توجه از کودکانی است که با او مهربان هستند همیشه حیوانات خانگی، حتی گربه دیگر، به آرامی و در یک محیط کنترل شده به او معرفی نماید.