دسته بندی نژاد سگ ها
1397/12/26
62 بازدید

نژاد آزاواخ

نژاد آزاواخ

آزاواخ در منطقه ساحلی از صحرای آفریقا، به عنوان یک سرپرست، شکارچی و همدم به قبایل در آن منطقه بوده است. او برای دره آزاواخ، در صحرای بزرگ آفریقا بوده است. آزاواخ، آرام و مهربان با خانواده های خود هستند، برای محافظت از افراد و اموال مناسب هستند طرفداران آنها را به عنوان ترکیبی فوق العاده از وفادار و مستقل توصیف می کنند.

آوازاخ علاقه زیادی به تعقیب حیوانات، مردم بر روی دوچرخه و یا اسکیت و یا کودکان در حال بازی دارند. در داخل خانه، آنها نسبتا غیر فعال هستند و بیشتردر حال چرت زدن بر روی نیمکت هستند. یک حیاط محصور شده برای آنها مناسب است. آنها حداقل نیم ساعت در روز نیاز به ورزش فعالیت و یا بازی دارند .

آزاواخ

آمار حیاتی نژاد آزاواخ |  Azawakh

دسته بندی نژاد: سگ تازی
قد: ۵۸ تا ۸۲ سانتی متر
وزن: ۱۵ تا ۲۵ کیلو گرم
طول عمر: ۱۲ تا ۱۵ سال

آزاواخ

وزن و اندازه نژاد آزاواخ | Azawakh 

وزن در نرها: ( ۱۵-۲۵) کیلو گرم، در ماده ها: ( ۱۵-۲۵) کیلو گرم .

قد در نرها: (۵۸-۸۲) سانتی متر، در ماده ها: (۵۸-۸۲) سانتی متر.

آزاواخ

آراستن نژاد آزاواخ | Azawakh

آزاواخ موهای کوتاه، صاف در انواع رنگ ها، از جمله شن و ماسه روشن به قرمز تیره، سفید، سیاه، آبی، خاکستری، راه راه، خاکستری، الوان رنگ و تمام سایه های قهوه ای از جمله شکلاتی دارد . آزاواخ به برس کشیدن و استحمام بطور منظم نیاز دارد از شامپو خشک و ضد حساسیت استفاده کنید زیرا پوست حساسی دارد.

آزاواخ

محل نگهداری نژاد آزاواخ | Azawakh

این نژاد برای نگهداری در آپارتمان مناسب است ولی باید در طول روز به میزان کافی فعالیت بدنی داشته باشد. در داخل خانه بسیار آرام است و می توانید این سگ را به راحتی در خانه نگهداری کنید. یک حیاط کوچک یا تراس آپارتمان شما، برای جنب و جوش و انجام فعالیت های بدنی روزانه او کافی است

آزاواخ.