دسته بندی نژاد گربه ها
1398/01/14
41 بازدید

نژاد برمیلا

نژاد برمیلا

برمیلا ، ترکیبی از خصوصیات برمه و پرشین را دارد. او بی سر و صدا، مهربان و آرام است. او بامزه و پر جنب و جوش است.این گربه بازیگوش و عاشق مردم است، اما آنها بیش از حد خواستار توجه هستند.

 

آمار حیاطی گربه نژاد برمیلا | Burmilla

طول عمر: ۱۰ تا ۱۵ سال.

عکس برمیلا

مراقبت از گربه نژاد برمیلا | Burmilla

آراستن پوشش صاف و کوتاه برمیلا کار آسانی است. شانه زدن هفتگی به ریختن موهای مرده کمک میکند. حمام به ندرت لازم دارد. شانه زدن ۲ یا ۳ بار در هفته برای او پیشنهاد می شود.

مسواک زدن دندان برای جلوگیری از بیماری های پریودنتال لازم است. پیشنهاد میشود روزانه دندان های او را مسواک کنید. کوتاه کردن ناخن دو هفته یک بار پیشنهاد می شود. پاک کردن ترشحات گوشه های چشم با یک پارچه نرم و مرطوب لازم است. برای جلو گیری از انتشار عفونت بهتر است برای هر چشم از پارچه جداگانه استفاده کنید.

گوش ها را هفته ای یک بار بررسی کنید. اگر آنها کثیف بودند، با یک توپ پنبه یا پارچه مرطوب و نرم ویا مرطوب با مخلوطی از سرکه سیب طبیعی و آب گرم پاک کنید.

بستر او را تمیز نگه دارید. در مواقع ضروری او را استحمام کنید.

گربه برمیلا را بهتر است فقط در محیط داخلی خانه نگه دارید، برای پیشگیری از بیماری های پخش شده توسط گربه های دیگرو حملات سگ.

عکس برمیلا

آراستن گربه نژاد برمیلا | Burmilla

رنگ پوشش این گربه شامل سیاه و سفید، قهوه ای، یاس بنفش، آبی، شکلات، کرم، قرمز می باشد.

برمیلا خیلی شبیه به برمه اروپا با سر گرد است، گوش نسبتا بزرگ کمی گرد و شیب به سمت جلو؛ چشم های بزرگ که سایه ای از رنگ سبز را دارد و بدن متوسط ​​با پاهای بلند و باریک، پنجه بیضی شکل و یک دم که به سمت نوک گرد می شود، دارد.

عکس برمیلا

میزان سازگاری گربه نژاد برمیلا | Burmilla با کودکان و حیوانات خانگی دیگر

برمیلا گربه بازیگوش و آرامی است و برای خانواده های داری کودک و سگ مناسب است. او می تواند آموزش ها را یاد بگیرد، و علاقه زیادی به بازی های تعاملی دارد و خواستار توجه از کودکانی است که با او مهربان هستند همیشه حیوانات خانگی، حتی گربه دیگر، به آرامی و در یک محیط کنترل شده به او معرفی نماید.